Beyonce, Brad Pitt, Harrison Ford, Meryl Streep, Charlize Theron… Oni jeszcze nie mieli sesji portretowej u Adama Kwiatkowskiego, ale kto wie?

Dlatego nie czekaj, jeśli możesz mieć coś, czego jeszcze nie mają celebryci. I mieć to wykonane dobrze i profesjonalnie. „Będzie pan zadowolony” – mówią fachowcy w Polsce. Inżynier Kwiatkowski mówi „Będziecie zachwyceni”.
A teraz POWAŻNE BIO… prawie…
Adam Kwiatkowski faktycznie posiada tytuł inżyniera, jednak jego prawdziwą pasją jest fotografia. Jest absolwentem Sopockiej Szkoły Fotografii WFH, którą ukończył z wyróżnieniem uzyskując tytuł „plastyk – specjalność fotografia i film”. Pewnie dlatego wyspecjalizował się w fotografii artystycznej na celownik biorąc wykonywanie sesji dla zespołów rockowych m.in. Acces Danied, Internal Quiet, The Klenczon Experience. Pierwszy z wymienionych zespołów może pochwalić się świeżą sesją do swojej ostatniej płyty – autorem zdjęć jest oczywiście Adam Kwiatkowski. Ulubionym typem fotografii jest dla Adama Kwiatkowskiego fotografia czarno biała. Zdjęcia przez niego wykonane zaskakują różnorodnością odcieni i niezaprzeczalnie pięknymi kompozycjami, umiejętnością dostrzegania ulotności i głębi w fotografowanych obiektach, przestrzeniach, ludziach. Ale nie tylko fotografia jest wielką pasją. Także muzyka rockowa. Dlatego Adam Kwiatkowski z zaangażowaniem asystował przy realizacji wideoklipu zespołu Izes – „Hello Wasteland”. Ponadto jest częstym słuchaczem i widzem koncertów rockowych zarówno lokalnych wykonawców jak i zagranicznych gwiazd.
Gdy nie zdziera gardła pod sceną, ogląda dobre filmy. Wśród ulubionych reżyserów wymienia Kubricka, Coenów i Lantimosa. Nie pogardzi też rozrywkowym kinem Marvela. W dodatku jest właścicielem pojemnej pamięci i często cytuje dialogi z legendarnych polskich filmów takich, jak „Seksmisja”, „Rejs”, „Miś”. Niestety…
Na co dzień jest poważnym obywatelem prowadzącym od kilku lat własną firmę „OK-Interactive” specjalizującą się w tworzeniu i administracji serwisów internetowych oraz w projektowaniu graficznym. Adam Kwiatkowski łączy prowadzenie firmy z pasją i realizuje też biznesowe sesje zdjęciowe współpracując z klientami z Trójmiasta. Zasadniczo nie ma powodu, by nie skorzystać z usług Adama Kwiatkowskiego. Prosimy zapoznać się z galerią zdjęć i samemu ocenić umiejętności (nie bójmy się tego słowa) artysty. Przecież powyższy tekst został zaledwie muśnięty Państwa wzrokiem – za to na zdjęciach z pewnością zatrzymacie się Państwo na dłużej. I o to właśnie chodzi.
„Always Look On The Bright Side of Life” – mawia Adam Kwiatkowski a jego sesje to połączenie świetnej atmosfery I profesjonalizmu. To darmowy i gwarantowany pakiet dołączany do każdej usługi.
Zapraszam do kontaktu i współpracy!

tekst: Anna Racław